Login
AktuálněPizzyOtevírací dobaRozvozFotogalerieKontakt
Pizza Take Away - Pizzařství Böhm

ROZVOZ PIZZY

Pokud u nás objednáváte poprvé, nejprve se podívejte na mapu. Jsme Pizzařství v severních Čechách, obec Skalice u České Lípy a máme zde také obec Sloup, a to Sloup v Čechách! Děkujeme, že čtete, na Moravu vážně nejezdíme, je to trochu z ruky :)

PRÉMIE při objednávce nad 500Kč: Rozvoz ZDARMA!

Rozvoz za 10Kč: Skalice u české Lípy, Okrouhlá, H. Pihel, Manušice, Častolovice, Slunečná

Rozvoz za 15Kč: Nový Bor

Rozvoz za 20Kč:  Polevsko, Prácheň, Chotovice, Janov, Sloup v Čechách, Radvanec, Maxov, Svojkov, Chomouty, D. Pihel, Bukovany, Písečná, H. Libchava, ...

Rozvoz za 50 Kč: Česká Lípa, Dobranov, D. Libchava, Lindava, Volfartice, Stružnice, Kamenický Šenov, Svor, Cvikov...

Rozvoz 100Kč: Zákupy, Nový Oldřichov, Volf.Nová Ves, dolní K.Šenov, Prysk, Česká Kamenice, Drnovec.. atd. (objednávka nad 500Kč/ 50Kč rozvoz) - jezdí se mimo období večeří

*Vyhrazujeme právo objednávku odvolat, z důvodů vzdálenosti a časových. Děkujeme za pochopení. 

- Objednat můžete i chléb, bylinkové máslo a nápoje z naší nabídky i registraci věrnostní Cashback karty. Zákazníci mohou využít pak výhod cashback karty i v jiných obchodech a eshopech. Dárkové poukazy (Sportisimo, TESCO, OMV karty.. - s výhodou pro registrované - domluva předem).

- Z důvodu delších vzdáleností, nepříznivého počasí a nepředvídatelných situacích na silnicích, se může rozvoz protáhnout oproti domluvenému času. Počítejte s tím, prosím. Snažíme se odhadnout reálný čas a "zipovat" s osobním odběrem. Máme pouze jedno auto a celkem 2 lidi na směně. Zavolejte si proto s předstihem a domluvte způsob a přibližný čas převzetí.

- Poslední objednávky na rozvoz přijímáme cca do 19h. Pokud máte malé děti, zavolejte si včas, abyste s dětmi nečekali dlouho na večeři. Dovoz je možný na vaše přání i později - vše je jen na domluvě a počtu objednávek před vámi.

Volejte pouze na tlf.: 602 418 314

- Při objednání nahlaste obsluze Vaše jméno a domluvte si čas, kdy si můžete přijet.
- Při dovozu nahlaste Vaše  jméno, přesnou adresu, případně záchytný bod a telefon, na který vás na místě prozvoníme z rozvozových telefonů. Prosíme, abyste byli při telefonu (nevypínali ho, zkontrolovali, zda není vybitý), na místě prozváníme, vy nám jděte naproti. Na zvonkách nejsou vždy jména a nevíme pak, kde vás hledat. Toto vše pak zdržuje další rozvoz pizz. Děkujeme za pochopení.

- Pokud si přejete dovézt na jednu adresu více pizz a rozdělit na více účtů, nahlaste to při objednání, abychom měli na místě na vrácení na všechny účty.

- Připravte si drobné – řidič má u sebe na rozvozu na vrácení do 1000Kč (pokud se nedomluvíte jinak). 
Neakceptujeme stravenky, akceptujeme Cashback World! Vracíme zpět peníze z každého nákupu.

- Nejezdíme s jednou pizzou Ø 26cm

- Při větší vzdálenosti se domluvte třeba se sousedy nebo kolegy v práci na více pizzách, ušetříte za dopravu! Pokud trváte na delší vzdálenosti s jednou pizzou, budeme účtovat poplatek minimálně 100Kč a více za rozvoz

- Vyhrazujeme si právo kdykoli odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv speciální nabídku, akci nebo slevu. Všechny speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce a nelze je požadovat zpětně. Na speciální nabídky se nevztahují žádné další slevy.

-Překontrolujte si, prosím, na místě vrácené peníze i pizzu. Zodpovědnost za správnost nese obsluha. Pokud budete mít jakékoli výhrady či připomínky, dejte nám vědět ideálně ještě týž den na příjmový tlf. 602418314, pro sjednání rychlé nápravy nebo na e-mail: info@pizzarstvi.cz , abychom mohli vše zpracovat k vzájemné spokojenosti.

Vážíme si Vaší přízně a přejeme dobrou chuť! :)
Pizzařství.cz - Skalice.

 
Redakční systém a webdesign: Aleš Kozák © 2012