Login
AktuálněPizzyOtevírací dobaRozvozFotogalerieKontakt
Pizza Take Away - Pizzařství Böhm

Již více než 2787 firem a obchodů, z toho cca  312 e-shopů, nabízí zákazníkům stejný věrnostní systém jako my. Získejte i vy ZDARMA naši věrnostní Klubovou Cashback kartu! Své zákazníky odměňujeme. Z KAŽDÉHO VAŠEHO NÁKUPU získáte u nás cca 5,5% ZPĚT! 3% cashback a 2,5 SP (shopping body). Využívejte výhody z nákupů nejen u nás, ale i u ostatních partnerů a v e-shopech.
Přihlašte se ZDARMA ZDE!(klikni!) nebo přímo u nás na provozovně.
Po úspěšném přihlášení si stáhněte CASHBACK APP do vašeho mobilu nebo si vyzvedněte cashback kartu u nás a můžete hned začít využívat všech výhod na Cashback world ;)
Nově nakupujte ještě pohodlněji přes eVouchery, více info ZDE.

Partnerem obchodní řetězec TESCO, akceptuje zatím pouze Dárkové poukázky. 
Abychom vám umožnili nákupy s výhodou i u těchto poukázkových partnerů (poukázky Tesco, Sportisimo, OMV atd..viz.Poukázkoví partneři ZDE),můžete si je objednat u nás v Pizzařství. Jsme nově Poukázkovým místem pro naše zákazníky s Cashback kartou. Z každé zakoupené poukázky získáte okamžitě peníze zpět. Každá poukázka, karta, Dárkový poukaz, má platnost cca 1 rok, takže cashback máte hned po zakoupení a uplatnit je pak můžete kdykoli později a to i za vaše běžné nákupy potravin, za elektroniku, textil, na čerpacích stanicích OMV a Tesco,..atd. - viz.Tesco Děčín)
Nakupujte s námi, nakupujte chytře!  ;)

Cashback program cbw 

 
Redakční systém a webdesign: Aleš Kozák © 2012